25. 1. 2011
FC Oskarol Orlová 23.01. 17:30
7:4
Ferram Opava

Po několika zápasech kdy jsme nebyli v optimální sestavě jsem se konečně sešli a na hře a výsledku to bylo ihned znát.

V úvodní minutě se obě strany objevily ve vyložených šancích a hosté dokonce nastřelili tyč, ale od té doby jsme byli ve všech herních činnostech lepší a zaslouženě vyhráli. Kdybychom i vícekrát trefovali prázdnou branku tak mohli hosté odjed s větším přídělem.

První naše branka padla po rychlé brejku kdy gól vstřelil po přihrávce Matyho Bajzi, i s přispěním hostujícího hráče. Po pěkné kombinaci po ose Vity, Smeti, Sob jsme odskočili již na dvě branky. Bohužel opět jsem trochu polevili, zazdili pár tutovek a po ojedinělé akci hosté snížili. Na tři jedna dával kanonýr Shumák a přihrával jeho dvorní nahrávač Maty. Hosté však také skorovali po nevinně vypadající akci a dorážce. Naštěstí jsme pak ještě více zabrali a po rohu a bombě Fildy jsem opět vedli o dvě branky. K tomu pěknou kombinaci zakončil Bajzi a bylo to 5:2. A opět rychlý brejk a Shumák zvyšoval již na rozdíl 4 branek. V té době jsem totálně dominovali utkání a tradičně nedávali jasné gólovky a neřešili některé situace tak, abychom jednoduše skórovali.

V druhém poločase Shumák dovršil svůj hattrick a zdálo se, že je jen otázkou časy kdy dosáhneme desítky. Bohužel i prázdná brána někdy pro nás byla moc malá. Pak i díky prostřídání v obou čtyřkách jsme soupeři dovolili zkorigovat výsledek na přijatelný rozdíl.

V dalším domácím utkání za 14 dní budeme chtít opět tříbodobě bodovat a oplatit Náklu nešťasnou porážku z prvního utkání.