Jdi na obsah Jdi na menu

KPE Oskarol Orlová 4 : 7 SK Krmelín

8. 3. 2011

Podruhé v řadě jsem prohráli zaslouženě. Soupeř se očividně poučil s našeho prvního vzájemného zápasu a dokázal náš velmi silný útok eliminovat. Také my jsem nim to ulehčili velmi vlažným výkonnem.

První poločas by se dal označit za velice nudný, protože hosté úporně bránili a my jsem nedokázali do nízko stažené obrany nic vymyslet. Naopak hosté po pěkné narážečce z první vážnější akce skórovali. Hra se však nezměnila a my jsem obléhali obranu hostí a oni vyráželi do brejků. Po jednom z nich, kdy zaspal Shumák hosté zvýšili na 0:2. Až třetí branka v naší síti, kdy se celá první pětka koukala jak se útočník hostí prosmýkne sám obranou a skóruje, nás probudila a zaznamenali jsem několik dobrých příležitostí snížit rozdíl. Bohužel žádná z šancí se neujala a tak se za tohoto stavu šlo do šaten.

O poločase jsem malinko prohodili sestavu a také jsem začali aktivně napadat hostující hráče. Byla to dobrá taktika, hosté začali rychle ztrácet míče a my jsme konečně začali vytváře šance. Bohužel však jsem opět zaspali při brejku a hosté rázem vedli o 4 branky.

Od 10min druhého poločasu jsem začali hrát vabank power play. Docela rychle prišlo snížení díky bombě Filipa Matušíka. Poté jsem měli několik dalších výborných šancí, ale zahřmělo na druhé straně. Stále jsem se nevzdávali a snažili se v power play o lepší výsledek. Bohužel vždy po naší brance přišel i trest v podově gólu hostí a tak se nám podařilo jen výsledek opticky korigovat.