Jdi na obsah Jdi na menu

Tatran Baracuda Jakubčovic 6:5 KPE Oskarol Orlová

14. 3. 2011

K utkání s prvním mužstvem tabulky jsme odjížděli s obavami, protože nejenže chyběl náš "snajpr" Shumák, ale také většina mužstva měla v nohách sobotní přípravy ve velkém fotbale. A ten kdo neměl hrál zase s nemocí či zraněním. Všem chci touto cestou poděkovat, že nakonec nastoupili a zahráli výborné utkání.

Domácí od začátku prokazovali, že futsal hrát umí. My jsem se chvili hledali. V prvních minutách nás tedy podržel, jako vždy skvělý, brankář Štěrbič. My jsem úporně bránili a po jednom z rychlém protiútoků, po výborné přihrávce Ivsona, obelstil všechny Punčo a zavěsil. Na 1:1 jsme dostali po obstřelování naší brány a šmudle útočníka soupeře. Hra se začala více vyrovnávat a i my jsem několikrát nebezpečně prověřili brankáře domácích. Ale sportovně přiznáme, že vice "tutovek" měli domáci. Nám však opět vyšel break, o který se přičinil Punčo a rázem jsem opět vedli. Jeden z mála "brejků" proměnili i domácí a bodlem srovnali skóre.

Pak opět začali úřadovat rozhodčí a horká hlava Punči. Po několikanásobném okopávání Punči domácími hráči  a jen přihlížení rozhodčích domácí skórovali. Bohužel Punča si to šel s rozhodčími ústně vyříkat a následovala červená karta. Tento zkrat rozhodčích a Punči pro nás znamenalo nejem, že jsem poprvé v zápase prohrávali, ale i to, že jsem museli točit jen 7 hráčů. A 5 znich bylo po zápase ve velkém fotbale!

Naštěstí se nám v zápase dařily protiútoky a Maty s Ligou si pohráli s brankářem a bylo srovnáno.

V druhém poločase se hrál ještě vyrovnanější souboj a domáci se již nedokázali tolik dostávat do šancí. A naopak my jsme ziskali půdo pod nohama a více jsme dokázali držet míč. Prvně v druhém poločase skórovali domácí. My jsem po trestném kopu vyrovnali bombou Fildy. Domácí opět odkočili o gól a my opět důrazným Vitym srovnali skóre. Blížil se však konec zápasu a na domácích šlo vidět, že mají více fyzických sil. To se projevilo při šesté brance domácích. Musíme podotknout, že to byla i štastná střela, protože prolítla snad 3 housličkami.

V závěru jsem se v power-play snažili o vyrovnání, ale žádná akce neskončila v brance.