Jdi na obsah Jdi na menu
 

Zvěřaci 4:7 Oskarol

6. 4. 2011

Po sérií něpříjemných porážek jsme si chtěli spravit chuť na předposledním týmu soutěže. K utkání jsme odjížděli v obvyklé sestavě, kde chyběl ze základní sestavy jen Maty.

Celé utkání probíhalo v takovém vlažném tempu, kterému jsme se přizpůsobili i my a tím jsme domácích dovolili být de facto celé utkání v kontaktu.

Prvních deset minut se vlastně nic nedělo, byly tam nějaké náznaky šancí, ale žádné tutovky. Až v druhé části se prosadil z breaku šutér Shumák, kdy posadil na zem brankáře domácích a z nulového úhlu zakončil. Následovaly další solidní šance našeho týmu, ale zahřmělo na druhé straně, kdy jsme udělali chybu při napadání soupeře, tím se domácí dostali do přečíslení a jejich hráč přetlačil brankáře Ščerbiče v důrazném souboji na brankovišti. Tato branka nás dostala trochu do útlumu. Naštestí se v pravou chvíli na pravém místě objevil Vity a bodlem prostřelil gólmana podruhé. Následně prošel přes celé hriště opět Shum a svoje sóločko zakončil dloubákem. Naši silnou pětiminitovku ještě vyšperkoval Ali tečovanou střelou, kterou přeskočila domácího brankáře. Za stavu 4:1 se odcházelo do šaten.

Ve druhém poločase jsme se soustředili hlavně na zahazování šancí a snad každý hráč měl na noze tutovku, kterou nedal. Místo poklidného vedení jsme z jedné z mála šancí soupeře dostali branku na 4:2. Odskočení o tři branky zařídil opět Shum střelou mezi betonami. Tato branka v nás vyvolala pocit, že se nic nemůže stát, pokračovali jsem v plejádě neproměňování šancí a domácí nám začali zatápět. Z několika jejich šancí se zrodilo snížení na 3:5 a kdyby jejich útočník dotáhl svoje sólo do brázdné branky, mohli jsem se strachovat o výsledek. Naštěstí se tak nestalo a mohl jsme udeřit opět my. Rychlé kontr vedený Bajzim zakončil do prázdné Sob a měli jsem zase trochu klidu. Bohužel chybně odpískaný faul a přímák domácíhc znamenal opět rozdíl jen dvou branek. Za toho stavu domácí začali hrát power play. Místo snížení však dostali sedmý gól. V závěru jsem domácí vůbec nepouštěli do tlaku a již v poklidu dokráčeli k vítězství.