Jdi na obsah Jdi na menu
 

Baracuda Oskarol 5:2 (2:1)

19. 3. 2012

Kunc Pavel, Molnár David, Michálek Aleš, Molnár Kamil, Ďurica Petr - Mikesch Marek, Mleziva Tomáš; Rozhodčí: Šulák Pavel (7.1), Ovšák Zdeněk (6.8); Delegát: Navalaný Josef; ŽK: 0 - Mleziva Tomáš

Opět tukání, na které jsem vyrazili spíše v "nesestavě" než v dobré sestavě. Bylo nás je 6 do pole a to ještě zaskakoval v poli druhý brankář Máro, a v útoku se bil "unabomber" Ivson. Během utkání se pak zranil Tomáš a bylo zaděláno na debakl.

Naštestí malá hala domácích nám nahrávala v tom, že se tak nemuselo během a proto jsem utkání odehráli důstojně a bojovali o solidní výsledke až do konce utkání.

Od začátku jsme byli pod velkých tlakem domácích, ale naše dobrá stažená obrana, spolu s tradičně splehlivým Ščerbisem jsem dokázali dlouho odolávat. Po obdržené brance, jsme pak dokonce dokázali krásnou střelou do "víka" od Máry vyrovnat. Po dlouhém obléhání však domácí ještě zblízka dokázali otočit stav ve svůj prospěch.

Druhý poločas vyzněl nastejno jen s tím, že se domácí v závěru přece jen více gólově prosadili. I když i my jsme po snížení Tomem (mimochodem opět krásný gól) kousali a měli šance na vyrovnání zápasu.

Bohužel na jaře hrajeme zápay většinou v nekompletní sestavě a jde to na našich výsledcích vidět.