Jdi na obsah Jdi na menu

CC Jistebník - FC Oskarol Orlová 6 : 4

29. 11. 2011

K odloženému utkání jsme cestovali na půdu Jisteníku, tedy ještě před rokem účastníka nejvyšší české futsalové ligy. Kádr Jistebníku tedy tvoří převážně velice kvalitní junioři, ale i pár hráčů, kteří hráli 1. ligu. Musíme říct, že co se týče taktiky, futsalových návyků, pohybu, akcí je Jistebník určitě na tom nejlépe v divizi.

Utkání začalo náporem CC a opět nás podržel v úvodu Ščerbis, který má standartně famózní formu. My jsme se tradičně dávali prvních 10 minut do kupy. Po několika šancích Jistebníku, udeřilo po rohu a prohrávali jsem 1 : 0. Naštěstí první čtyřka našla rychle odpověď a Maty krásně zpracoval a zakončil přihrávku za obranu domácích. Poté se hra opět vyrovnala a i my jsem si začali vytvářet solidní šance. Ale musíme sportovně říct, že stále více si jich vypracoval Jistebník.

Na 2 : 1 pro domácí zařídil opět Maty kdy namazal útočníkovi domácích a ten si již věděl rady. Ale první čtyřka dokázala opět vyrovnat, kdy míč protlačil za záda Věčor a opět Maty jen dorazil míč do prázdné brány. Takto se šlo do šaten.

Druhý poločas pak byl již úplně vyrovnaný a jen naše střelecká nemohoucnost nás připravila o body. Ale postupně. na 3 : 2 odskočili domácí po skryté střele, která se odrazila od tyčky do sítě. Po vyšachování obrany to již bylo 4 : 2 pro domácí, ale po chvíli Věčor po nahrávce Bajziho snížil a po závaru vydřela i 2 čtyřka gól, ikdyž byl vlastní :)

Po vyrovnání jsem měli několik breaků, kdy jsem mohli zápas převrátit na naší stranu, ale brankáři domácích měli několikrát i obrovské štestí, kdy jsem je prostě trefili. A udeřilo na druhé straně. Po né moc dobrém střídání se objevil v čisté situaci domácí útočník a přetlačil stav na 5:4. Při power-play jsem se snažili vyrovnat, ale bohužel jsem inkasovali po šesté a bylo po zápase.