Jdi na obsah Jdi na menu

Eximpo Náklo - Oskarol Orlová 6 : 2

7. 2. 2012

Tak pokračujeme v našich šňůře proher a musíme říct, že naše prohry se mnohdy dost úsměvné. Tohoto soupeře jsem měli před týdnem doma a prohráli jsem hrozivým skórem 5 : 15, kdy byl poločas 3 : 3. Bohužel dostali jsem snad 8 branek při power-play a tedy výsledke totálně neodpovídá hře.

Podobné utkání jsem sehrání i v Litovli. Začali jsem výborně a po pěkné akci Sob, Maty, Tom jsem vedli. Pak jsem si nějak řekli, že to půjde samo a po individuálních chybách, kdy jsme se vykašlali na bránění dokázali domácí během 5 minut otočit skóre až na 3:1.

O poločase jsme změnili taktiku, začali domácí napadat a najednou byli domácí bezradní a snad do 10min druhého poločasu neměli jedinou šanci. Naopak my jsem zahazovali jednu šanci za druhou a kdybych jich polovinu využili tak jsem museli vést. Bohužel se ujala jediná kdy do prázdné dával Sob po přiťuknutí od Matyho. Vyrovnání visolo na vlásku, ale po chybě Matyho a kdy se míč snad 3x odrazil zpět na domácí sálovky, odskočili domácí opět na 2 branky. pak si slabší chvilku vybral, jinak výborně chytající Máro, a po dlouhém výhozu a hlavičce, to již bylo o 3 góly.

Sáhli jsem k power-play a měli i šance, ale Maty neměl štastný den a jako poslední hráč si nechal vypíchnout míč tak nešťasťně, že míč doputoval do opuštěné branky ....  a bylo po zápase.

Musíme tedy říct, že Eximplo rozhodně nebyl lepší soupeř, ale v pravou chvíli měl dostatek štěstí.