Jdi na obsah Jdi na menu
 

FC Oskarol Orlová - Krmelín 3 : 8

15. 1. 2012

Tak se zdá, že Krmelín bude jeden z těch našich neoblíbených soupeřů.

Do utkání jsme vstupovali bez 3 stabilních hráčů, ale i tak jsme určitě hráli v jedné z nejsilnějších sestav. První čtyřka, která v minulém utkání dala 6 branek zůstala ve složení Maty, Shum, Liga, Punčo, druhá čtyřka pak hrála v novém složení Filda, Karki, Tom a Věčor.

Krmelín je podobný mančaft jako my, složený z starších hráčů, kteří hráli vyšší soutěže a pak z hodně šikovných mladíků.

Od začátku střetnutí měli více navrh hráči Krmelína, kteří naučenými kombinacemi rozleptávali naši obranu a dostávali se častěji do zakončení. Naopak naše hra založená na rychlých breacích se nám nedařila, protože soupeř moc nechyboval.

První gól jsme dostali po přečíslení, kdy se málem už "tradičně" trochu zapomněl Shum a do protipohybu Ščerbise se radovali hosté. Naštěstí naše odpověď byla rychlá a v breaku 2 na 1 dával branku Tomáš. Pak padly na obou stranách branky po přímých kopech u obou byly na první čtyřka. Branku dával Maty. Hosté však opět šli do vedení kdy po zbytečné ztrátě využli rychlý protiútok střelou do prázdné brány. Po time outu jsme malinko změnili strategii hry, která přinesla naši výraznou převahu a také šance, bohužel z tlaku jsem nic nevytěžili. Vyrovnání přinesla opět druhá čtyřka, která trochu ze štestím po biláru dotlačila Karkim míč do sítě potřetí. Takto se šlo do šaten. 

Do druhé půle jsem chtěli prohodit čtyřky, ale hosté do prokoukni a stále tedy čtyřky hrály na stejné hráče. Hosté i v druhé půli byli více nebezpeční a bohužel my jsem více trefovali tyčky než síť, tyček bylo z naší strany snad 5. Za stavu 3:4 jsme měli určitě šance na vyrovnání a v té chvíli i špatní rozhodčí "zaúřadovali", kdy šel sám na bránu shum, obhodil si brankáře, který ho při tom srazil skluzem a s jasné červené a přímého kopu, vykouzlili pokračování hry!! Bohužel tento moment nas rozhodil a v rychlém sledu jsme dostali další dvě branky, v prním případě, Tom špatně "zavřel střet" a pak se na bránění rychlého protiútoku vykašlal Punčo. A když střílenou přihrávku před bránu dorazil hostující forward do sítě bylo po zápase. Při naší power-play jsme tradičně nic nevymysleli a naopak při 6 fauly jsme z desítky dostali osmý gól.

Obecně je potřeba říci, že utkání se nevyvedlo první čtyřce, která nás tradičně tlačí. Dostali mnoho branek a naopak nim to tam nepadalo. Druhá čtyřka si i přes nové složení počínala solidně. Věříme, že na vítěznou vlnu se vráti v neděli v utkání proti Parlamentu.