Jdi na obsah Jdi na menu

Krmelín - FC Oskarol Orlová 7:6

4. 12. 2011

Prohrané vyhrané utkání. Takto lehce jde komentovat tento zápas. Do utkání jsme vtrhli jako uragán a tlačili Krmelín k jejich brance. První gól "udělal" pro Máňu Filda, kdy si pohrál s dvěmi obránci soupeře a naservíroval míč před prázdnou bránu. Gratulujeme Máňovi k prvnímu zásahu za Oskarol!! ho ho ho :).

Druhý gól vstřelil Maty po rychlém breaku a přihrávce Shumáka. Na 3:0 dával Shumák, který se po jednozápasovém půstu znova rozstřílel.

Bohužel pak jsem si začali všichni myslet, že je "hotovo", že nim dáme desítku a spravíme si každý osobní statistiky. Ale zkušení domácí si vzali time, přehodnotili taktiku a díky našim hrozným chybám zápas totálně otočili. Sice nás dlouho opět držel výtečný brankáš Ščerbis, ale těsně před přestávkou jsme ho nechali na holičkách a po dorážce poprvé kapitoloval. O přestávce jsem si řekli, že musíme hru zklidnit a nehonit se s domácími, ale taktika zůstala v šatně a více jsem stále mysleli, že musíme dát branku, než tu naši ochránit. Druhou branku jsme dostali po základní chybě při bránění, kdy se na to "vy... " Shumák. Vyrovnáno pak bylo po dalekonosné střele nejlepšího domácího hráče, kterou Ščerbis vyhodnotil jako střelu mimo :) Bohužel šla přímo do víka :). A hned za chvíli namazal Bajzi domácí forwardovi a rázem jsem prohrávali. Naštěsti Shumák našel Věčora a opět se hrál nový zápas. Domácím však v druhém poločase vycházelo vše a po nemastné, neslané, 2x tečované střele do protipohybu Ščerbise domácí opět otočili skóre. A hned na to Maty podruhé skosil soupeře a šel do šatny. V přesilovce domácí odskočili na rozdíl dvou branek. Když pak po chvíli se Shumák opět vykašlal na bránění, byli jsem zralí na ručník.

Zkusili jsem poslední 4 minuty hrát power-play a poprvé se nám vydařila. Po faulu snížil Shumák na rozdíl dvou branek a po rychlé kombinaci pak Máňa umazal rozdíl jen na 1 gól. Bohužel pár sekund před koncem Vity vysoko přestřelil bránu a tak se, v divácky atraktivním duelu, radovali z výhry domácí.