Jdi na obsah Jdi na menu

Krmelín - Oskarol Orlová 7 : 3

28. 1. 2013

Po sérii dobrých výsledků i předvedené hry jsme se na zápas s lídrem tabulky těšili a věřili v dobrý výsledek. Bohuže z pracovník důvodlů s námi nejel snajpr Shumák, který v zápasu určitě chyběl.

Začátek zápasu jsme, možná už tradičně, zaspali a po individuální akci hráče domácích jsme rychle prohrávali. Domácí tradičně dobře drží míč a kvalitně brání a tudíž jsem se my do šancí moc nedostávali. Vyrovnání přinesla bomba Fildy a teč Ligy. Boužel za chvíli jsem opět prohrávali, kdy schovaná střela zaskočila Štěrbise. Poté jsme vytáhli obranu a domácí se již nedostávalli tolik do kombinací a naopak by jsem si začali vytvářet více šancí. Vyrovnání přinesl rychlý break a dorážka do prázdné brány Adamem. Poté jsem byli lepším mužstvem a mnohokrát jsme mohli při troše štěstí utkání otočit. Ale nic se neujalo a takto se šlo do šaten.

Na začátku druhé půle měly oba týmy šance, ale využívaly je bohulže jen domácí. První po chybě Ligy, poté po zmatku před naší bránou, když pak domácí zvýšili už na 5:2, rozhodli jsem se hrát power-play, v které jsme měli několik zajímavých šancí, ale udeřili domácí. V posledních minutách si pak připsal branku Adam,ale i domácí dotáhli brejk a tím se stanovil výsledek utkání.