Jdi na obsah Jdi na menu
 

Malé Hoštice - Oskarol Orlová 3:5

18. 2. 2013

Na utkání s posledním týmem soutěže jsme odjížděli v notně prořídlé sestavě a také to bylo na výkonu znát. Hoštice od tohoto roku hrají v malé hale v Hradci a právě i toto menší hriště smazává herní kvality týmů.

V této menší hale je to hodně o soubojích a nalezení skulinky k přihrávce a v tomto jsme domácí určitě předčili. Dostávali jsem se do šancí, ale bohužel koncovku jsme meli žalostnou. První branku připravil pro Adama Sob, který právě našel díru v rozestavení soupeře. Bohužel po strátě na polovině jsem brzy inkasovali i my. Uklidnění přinesl přímý kop a bomba Věčora do víka. Za tohoto stavu se šlo do šaten.

Po poločase jsem stále častěji dokázali domácí obranu rozebrat, ale chyběl nám kliv v zakončení. Po několik tutovkách přece jen po závaru doklepl míč do brány Mezi. Poté jsme však nabyli dojmu, že se již nemůže nic stát a domácí po našem laxním bránění jednoduše srovnali. Obrat v náš prospěch zařídil bombou opět Adam. Potě jsem měli šanci i 3x kopat trestný kop, ale nikdo domácí brankáře nepřekonal. Klid jsem získali až po páte brance, kterou vstřeli opět Věčor, kdy mu před prázdnou bránu míč naservíroval Mezi.