Jdi na obsah Jdi na menu

Oskarol Orlová - Jakubčovice 9 : 4

17. 12. 2012

Asi se přejmenujeme na Jánošík Orlová :) V utkáních s první čtyřkou jsme 2x vyhráli, jednou remizovali a prohráli jen s prvních po vyrovnaném utkání. Naopak kromě posledního jsme prohráli se všemi dalšími týmy :(

Do utkání jsme šli s týmem třicátníků, kdy jediný chlap pod 30let byl brankář Štěrbis. Utkání bylo v prvním poločase víc než vyrovnané, což dokazuje i poločasový stav 1:1. Po několika šancích na obou stranách se hosté ujali vedení po nedůrazu před brankou a střelou od tyče. Vyrovnání zařídila dvojice Shum a ostrostřelec posledních utkání Věčor.

Začátek druhého poločasu nám vyšel báječně. Filda se protlačil přes dva hráče hostů a naservíroval míč Sobovi, který míč uklidil do sítě. Po chvíli si chtěl Shum narazit s Věčorem, ale tomu míč prošel pod nohou a i do sítě překvapeného brankáře hostí. Když se pak Shum prohnal pro pravé straně a tím vytvořil situaci dva na jednoho a Věčor s přehledem do protisměru gólmana ustavil stav na 4:1, vypadalo to na jasné utkání. Navýšení stavu zařídil Filda a zase Věčor, který dával do prázdné branky. Za tohoto stavu začali hosté hrát power-play, ale místo branky inkasovali z nohy Shuma. Poté se však prosadili i hosté a dokázali dvěmi brankami zkorigovat na 3:6 a začali jsme mít obavy zda dokážeme jejich tlak při power play otupit. Naštěstí jsme dobře vyřešili napadání domácích a po ose Sob - Liga - Shum jsme skorovali do prázdné branky. Zajímavostí této branky byla skutečnost, že před vstřelením branky byli všichni hráči hostů na zadku, jak se snažili skluzem akci přerušit :) Osmou branku, opět do prázdné dal Sob, kdy se k němu štastně odrazil míč. Devátou si pak připsal brankáš Ščerbis střelou přes celé hřiště!

Věřím, že v roce 2013 dokážeme porážet i mužstva kolem nás a půjdeme tabulkou vzhůru!