Jdi na obsah Jdi na menu

Oskarol Orlová - Krmelín 2 : 4

9. 12. 2012

Tak konečně utkání kde jsme ukázali, že přece jen trochu ten futsal hrát umíme. Opět jsme nedali dohromady naši nejlepší útočnou dvoji Shum, Maty, ale dobrým pohybem a bojovností jsme hráli vyrovnanou partii s vedoucím mužstvem divize a v prvním poločase jsme to byli my kdo měl více vyložených šancí. Bohužel tradičně špatná koncovka a drobné chyby v druhém poločase nás stály body.

Do utkání jsem šli v sestavě Puclík, Maty, Liga, Věčor, Filda, Sob, Mezi, Adam, Smeti.

Před utkáním jsem si řekli, že budeme se snažit maximálně držet míč a pozorně bránit. V prvním poločase jsme hosty nepustili do větších šancí a naopak jsem často vyráželi do rychlých brejků. Po jednom takovém, přihrávce Meziho, se štestím zavěsil Věčor. Několik velmi dobrých šancí jsem však nevyužili, jako bombo- tyčka Fildy nebo střela Ondy z metru, metr nad břevno :)

Hosté dlouze kombinovali a snažili se trpělivě dobýt naši bránu, co prošlo však pochytal spolehlivý Štěrbis. Bohužel minutu před koncem hosté zahráli typickou futsalovou akci a dostali jsme branku do šatny. V zápětí mohl Sob po přiťuknutí Fildy opět strhnout vedení na naši stranu, ale po dobrém zaseknutí by musel umět vystřelit levou :).

V druhém poločase se již hosté častěji dostávali do šancí, ale i my jsem dokázali kontrovat. Do vedení se dostali hosté, když po závaru a teči převalili stav na svou stranu. Po jejich pěkné akci pak zvyšovali již na 1:3. V té chvíli jsme začali hrát power-play a i když ne nijak valně, dokázali jsem Matym snížit na 2:3 a stále se tlačili před bránu a sem tam chyběl štastný odraz, abychom vyrovnali. Bohužel tak se nestalo a do prázdné brány završili hosté účet utkání.