Jdi na obsah Jdi na menu
 

Oskarol Orlová - Panorama Ostrava 3:8

26. 11. 2012

Na začátku je potřeba říci, že takové soupeře jsme dokázali v minulých letech porážet. Bohužel bez nasazení, bojovnosti, máknutí za druhého se to nedá.

Do zápasu jsme šli opět bez našich opor, tedy začali jsem s Shumákem, ale ten se cca v 5 minutě zranil a bohužel v situaci kdy tím daroval míč hostům před naší bránou a tím pádem z naší počáteční převahy nebylo nic. Ale přece jen po pěkné akci a faulu na Meziho se kopala penalta, kterou Máňa s přehledem proměnil. Za chvíli jsem již vedli, kdy se trefil do víka Sob.

V těchto pasážích jsem byli jasně lepší a mohli jsme i přidat dašlí branky. Ale pak jsem zapomněli na zadní tyči na hráče hostí, který pohodlně vyrovnal. Po nedůrazu v brankovišti jsme pak inkasovali znova a rázem jsem byli o gól pozadu. Náš tlak byl spíše chaotický a po  špatné rozehrávce jsem inkasovali do prázdné branky po čtvrté.

Po obrátce jsem chtěli začít hrát zodpovědněji, ale ihned z jedné z prvních akcí Mezi "poslal" do protiútoku dvojici hostujích hráčů a bylo to 2:5. Naše učebnicová akce po ose Sob, Adam, Sob, Věčor znamenala snížení a náš velký tlak, z kterého bohužel nebylo nic. Místo toto po špatné rozehrávce napálil míč protihráč na branku, stínící hráč ho pustil mezi nohama a Ščerbis opět tahal míč ze sítě. Zkusili jsem power-play, ale bez úspěchu. Naopak po dvou vypíchnutí hosté navýšili skóre na hrozivý rozdíl.