Jdi na obsah Jdi na menu

Oskarol Orlová - Vítkovice 1 : 3

18. 2. 2013

Z minulého utkání s tímto soupeře jsem věděli, že je to mladý, rychlý tým, který má zažitou futsalovu hru a že nás tedy nečeká nic lehkého.

Jak se to tak stává tak se nás na utkání s takto běhaným týmem sešlo jen 6 do pole :( hned 4 hráče jsem postrádali kvůli zranění a nemocem. Musím napsat, že to bylo velmi pěkné utkání, které nic nepostrádalo. První šance jsem si vypracovali my a škoda jen, že se některá střela nevlezla do brány, určitě by se nám hrálo lépe. Tak jedinou branku prvního poločasu dali hostý ze střely z půli, kdy si Štěrbis myslel, že to jde mimo :(, ale ona ta střela šla do víka. My jsem se snažili využívat ve hře i brankáže a díko této herní situaci jsme dokázali hosty přišpendlit k jejich bráně. Hosté mají naučené automatizmy a spolu s jejich mladou dravostí a rychlostí se také dostávali do šancí.

Druhý poločas se nesl v podobném duchu, ale přece jen jsme to byli my, kdo měl více šancí, ale naráželi jsem na výborného gólmana hostí. Vyrovnání přinesl nástřel Soba před branku, kde se nejlépe zorientoval Máňa a zavěsil. Bohužel se snaze převrátit stav v náš prospěch Maty nešťastně nabil hostujícímu hráči a ten jesličkami přes celé hriště vrátil hostům vedení. Po sérii našich šancí v závěru hosté z breaku odskočili na 1:3 a bylo po zápase.