Jdi na obsah Jdi na menu

Parlament - Oskarol Orlová 4:3

18. 11. 2012

Na první utkání sezóny jsme prvně měli odjed ve velice prořídlé sestavě, ale naštěstí počasí hrálo s námi a hráči Dětmarovic, z důvodů zrušeného utkání, mohli hrát také. I přesto nás bylo jen 9 a z toho 2 brankáři.

Do utkání jsme tedy vstupovali v sestavě Štěrbis - Maty, Shumák, Liga, Věčor - Sob, Filda, Vity, Smeti - Maro.

Šlo vidět, že pro oba týmy to bylo první utkání a v zápase byla řada nepřesností, nesouher, chyb. Celý první poločas jsem však měli výraznou převahu a jen naše střelecká nemohoucnost nás stále body. Po nahrávce Ligy a střele Soba jsme vedli 1:0, ale poté jsme zahodili snad 10 velkých šancí a místo pohodového vedení se šlo do šaten za stavu 1:1 po jedné z mála solidních šancí domácích.

Druhý poločas byl již vyrovnanější, ale opět jsem to byli my kdo měl větší "tutovky". Bohužel domácí již tradičně hráli systém "na hrušku" kde jsou velice silní a z jedné takové akce domácí otočili skóre na 2:1. Vyrovnání zařídil Liga, který zakončil pěknou akci Shumáka. Bohužel rychlý break domácích a jejich hráč ve zklusu poslat míč přesně k tyči a opět jsme prohrávali. Začali jsem hrát power-play  a tlačili se před branku domácích. 2 minuty před koncem jsem po ose Sob - Maty vyrovnali a zdálo se, že utkání skončí remízou. Bohužel málem ihned po rozehrání domácí opět dokázali dostat míč na hrušku a po otečce a střele mezi nohy brankáře, se stanovil konečný stav utkání.

Prohra mrzí, protože jsem rozhodně nebyli horším týmem.