Jdi na obsah Jdi na menu

Roub Vítkovice - Oskarol Orlová 4:4

18. 11. 2012

V této sezóně jsme ještě ani jednou nehráli v optimálni sestavě a opět jsme nemohli počítat s Shumákem a bohužel během utkání musel odstoupit i Maty.

Domácí mají široký kádr s řadou mladých kluků doplněných pár zkušenými hráči a zkušenými kouči.

Pohyb domácích a naučené držení míče nás drželo na začátku utkání v obraně, ale byli jsem pozorní a nic jsem domácím nedovolili. Bohužel ani směrem dopředu jsem se nedokázali prosadit.

Po ztrátě míče Soba vstřelili první  domácí první branku nekompromisním bodlem v situaci dva na jednoho. Abychom otupili držení míče domácích, tak jsme začali domácí napadat a to i nám přinášelo příležitosti. Vyrovnat jsem dokázali po uvolnění nováčka Adama a po jeho střele tečoval míč do brány Věčor. Zdálo se, že začínáme mít navrh, ale pak přišla chyba Smetiho a střelou mezi nohy domácí opět strhli vedení na svou stranu. Za tohoto stavu byla přestávka.

V druhém poločase jsem začali hrát na velké riziko a vlastně celý druhý poločas jsem hráli na útočné polovině power- play. Otupili jsme tím útoky domácích a byli jasně lepším týmem. bohužel Sobovi domácí vystihli přihrávku a přes celé hriště zvýšili na 3:1 a poté co Smeti neuhlídal svého hráče tak domácí vedli již 4:1. Ale stále jsem věděli, že můžeme s utkáním něco udělat a konečně jsem se začali prosazovat i střelecky. na 2:4 snižoval hráč utkání Věčor, který si sám vybojoval míč a střelou pod víko snížil. Pak zafungovala souhra při power-play a po přihrávce Soba se na hrušce prosadil Smeti. Vyrovnání pak zařídila souhra Smeti - Věčor. Nutno řicí, že jsem v druhém poločase měli možnost střílet 2x destíku,ale obě neuspěšně.