Jdi na obsah Jdi na menu

United FM - Oskarol Orlová 9 : 7

17. 12. 2012

Totálně nevydařené utkání, na které raději rychle zapomeňme. Do utkání jsme vstoupili v poslední době ustálené sestavě, ve které chyběl jen Maty.

V prvních dvou minutách utkání jsme měli 3 velice dobré situace ke vstřelení branky. A snad pod dojmem, že United je slabý soupeř, jsme v první polovině poločasu úplně vypadli ze hry a domácí po pěkných kombinacích rozpitvali naši obranu a stříleli jednu branku za druhou. Musíme také říct, že i my jsem si vypracovali řadu výborných střeleckých situací, ale domací brankář se dobře "vyspal" a pochtal i ty nejvyloženější šance. První branku jsme vstřelili až za stavu 5:1 pro domácí.

I přes hrozivý poločasový stav jsme věděli, že domácí nejsou také silní v obraně a věděli jsem, že pár gólů v síti domácích, může stav obrátit na naši stranu. Bohužel naše střelecká bezmocnost stále trvala a domácí pohodlně s breaků zvyšovali svůj náskok. Naštěstí aspon Věčor našel cestu do sítě a nakonec se jeho účet zastavil na 5 bránkách!! K němu se přidal i Shum, který po zahození 10 šancí aspoň 2x skóroval. Zbytek mančaftu, a to každý měl aspoň 3 - 4 výborné šance, zklamal úplně.

Možná kdyby utkání trvalo ještě 5 minut tak jsem dokázali utkání i vyhrát, ale bohužel tragický začátek nás stál všechny body.