Jdi na obsah Jdi na menu

1. FC Tornádo Nový Jičín FC Oskarol Orlová 8:7 (3:4)

15. 1. 2018

Sakra ....

Asi to vypadá, že se stále opakuji, ale opět to bylo utkání, které jsme měli vyhrát.

Bohužel nás stále limituje naše "divokost", kdy dokážeme každého soupeře přehrát, vytvořit si mraky šancí, ale také propadat v obraně, nedůsledně bránit a lacině inkasovat.

Na utkání byli nominování jen "mladí", protože zkušenost tentokrát stála za červené karty nebo byli zranění, či pracovně nemohli.

Do utkání jsem vlétli jako uragán a po pár minutách, po několika pěkných individuálních akcích jsme vedli 3:0. Domácí snížili po snad první vážnější akci na 3:1, ale ihned jsme přidali čtvrtou branku. Pak ale přišlo uspokojení a díky našim zbytečným faulům se domácím podařilo po dvou "devítkách" snížit na poločasových 3:4. O poločase jsem si řekli, že se musíme vrátit k naší hře a hlavně disciplinovaně bránit. To přineslo ovoce a znovu jsem odskočili na 3 branky. No ale jako přes kopírák přišlo uspokojení a domácí mazali pomalu ztrátu. To vnášelo do naší hry nepřesnost a neklid. Za stavu 7:6 pro nás jsme spálili několik tutovek a tak přišel trest a domácí vyrovnali. Tak se začalo znova. Minutu před koncem jsem pak místo jednoduchého řešení zvolili to špatné a domácí chvíli před koncem otočili utkání.

Nebojím se říct, že domácí utrpěli vítězství, ale je to pro naše mladé pušky další ponaučení.