Jdi na obsah Jdi na menu

Amatér Komárovice FC Oskarol Orlová 8:7 (4:3)

19. 12. 2017

Dostat gól 10 sekund před koncem utkání je prostě pech :(.

K nováčkovi soutěže jsme jeli po velmi vydařeném utkání a s touhou urvat další 3 body. I vstup do utkání jsme měli snový, kdy hned v první minutě Kuzma našel Regiho a vedli jsme. Ale toto nás jakoby ukolébalo, že nim vlastně dáme desítku a po lehkovážných ztrátách, a nedůsledných bráněních nám domácí ukázali jak vypadá rychlý protiútok a rázem jsme prohrávali 4:1.

Poté jsem si vzali oddechový čas a řekli si co máme hrát, v čem nejsou domácí silní a rázem jsme měli opět navrch. Postupně jsme po brankách Shuma, Fildy a Soba (zkráceně staříků :)) vyrovnat.

Ale opět jsme upadli to pocitu, že to máme vyhrané a domácí trestali dvěma brankami. Tedy znovu trpělivě jsem snížili brankou Regiho a vyrovnali gólem Hanyse. Domácí strhli vedení na svou stranu, ale po takové záludně rozehraném auto od Soba, Regi opět vyrovnal...a byla snad minuta do konce.

Ale pár sekund před koncem domácí útočník to vzal na sebe obešel Shuma a dělovkou do víka nad již nedal šanci aspoň na remízu.