Jdi na obsah Jdi na menu
 

FC Oskarol Orlová - Jokerit Kopřivnice 4:5

29. 10. 2017

Do prvního zápasu sezóny jsme chtěli samozřejmě vstoupit úspěšně, i když jsme věděli, že proti nám stojí zkušený soupeř, který se každý rok umisťuje na předních místech divizní tabulky. 

Věříme, že po rocích kdy jsme hledali hráče, zkoušeli sestavu, a vůbec se hledali, a podle toho vypadaly i výsledky, se nám podařilo stabilizovat tým, přivést mladé hráče a tato sezóna bude pro nás přelomová a umístíme se v horní polovině soutěže.

Do utkání jsme vstoupili aktivně a my jsme si vypracovali první šance. Z jedné z ní udeřilo a po křižné přihrávce Fildy se trefil náš ostrostřelec Mišo přímo do víka. Bohužel již tradičně jsem zaspali s bráněním a za chvíli bylo srovnáno. Opět Mišo po individuální akci nás dostal do vedení, ale za minutu bylo srovnáno. Poté co se náš hráč nechal vyškolit jesličkami jsme se poprvé v utkání dostali do ztráty, a poté co rozhodčí nechali hrát hraní rukou soupeře, jsme dostali 4 branku. Na to jsme vyvinuli obrovský tlak a po prostrčení Soba opět Mišo bodlem přiblížil remízu. Při našem powerplay jsem dostali pátý gól, ale Smety po závaru dostal vším možným míč do brány a bylo to o gól. V poslední sekundě utkání při velkém tlaku vytlačil brankář hostí Mišovu střelu na tyčku a tím uchránil vítězství Jokeritu.