FC Oskarol Orlová - SK Krmelín 5:4 (2:3)

15. 1. 2018

Tak konečně vítězství!

Doma nám to jde přece jen lépe a na souseda z konce tabulky jsme si věřili.

Krmelín je tradiční účastník soutěže a hraje za ně mnoho kluků, kteří okusili i vyšší soutěže.

Chytrá hra Krmelína, kteří výborně bránili a nepouštěli nás to rychlých brejků nám dělala potíže, ale bylo jasné, že máme herně navrch. Bohužel po nenápadném rohu a zaváhání Boči jsme museli dotahovat. Naštěstí jsem měli v utkání potentního Mišu, který po rychlé přihrávce Věčora dal nádherně levačkou pod břevno. Bohužel opět malé zaváhání a druhý gól hostí. Konečně nám vyšel break a Mišo do prázdné 2:2. Hosté se dostávali na naši polovinu jen sporadicky, ale byli výborní v proměňování šancí. Jejichtřetí branka však neměl platit, protože ji předcházel jasný faul na Soba :(. V druhém poločase Mlezi ze vzduchu pěkně vyrovnal a pak ještě namazal Mišovi, který zkompletoval hattrick a také otočil utkání v náš prospěch. Krmelín začal hrát power-play, ale opět Mišo po asistenci Boči prostřelil hráče/brankáře hostí a získali jsem tím uklidňující náskok. Necelou minutu před konce hosté ještě vykřesali jiskřičku naděje snižující brankou, ale zbytek jsme si pohlídali a brali 3 body.