Jdi na obsah Jdi na menu
 

FC Oskarol Orlová G.T. Trojanovice 5:5 (3:2)

19. 12. 2017

Po potupné domácí prohře, kterou jsem nezvládli hlavně v hlavách, k nám přijel další nováček z Trojanovic. Tým zkušených borců, kteří hrávali i vyšší futsalové soutěže. 

Brzy jsem poznali, že je to "pravý" futsalový tým, který ví jak hrát a má naučené herní situace. Takový tým nám, ale "sedí" a od začátku jsme soupeře moc nepouštěli do vyložených šancí. 

Inkasovali jsem však první, když Fildu Daněla vymáchal na lajně soupeř a bodlem nedal Bočimu šanci. Pak jsem šťastnou střelou vyrovnali a rázem jsem byli my co jsem si dokázali vytvořit větší šance. Obrat ve skóre zařídil Sob přečtením přihrávky soupeře a vyzval ke skórování do prázdné brány Kuzmu. Po nástřelu Shuma a teči Mleziho jsem pak již vedli o 2 branky a stále hrozili z breaků.

Poté si vybral slabší chvilku Boči a soupeře snížil na poločasových 3:2.

V druhé půli jsem stále trpělivě bránili a po pěkné akci si Sob udělal z dvou borců panáky a nekompromisně zavěsil. Hosté snížili po nedůrazu, kdy jsem 2x měli míč na svých futsalkách, ale nedokázali ho dostat do bezpečí.

2 žlutá pro Soba pak znamenala přesilovku hostí a na jejich konci i vyrovnání.

Pak jsem hosty zatlačili, měli několik tutovek, ale ujala se až branka Věčiho do prázdné brány po chybě hostujícího brankáře.

Hosté začali hrát power play. Chyba při bránění faul Boči a penalta, pak přinesla celkový výsledek.