Jdi na obsah Jdi na menu
 

Los

O1A - Divize F

 

1. kolo 27.10.2017

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
O1A0101 Edison Ostrava Top Dogs Nový Jičín 28.10. 20:00 SO SH VŠB Ostrava
 
O1A0102 Dragons Nový Jičín Hukvaldy 28.10. 18:30 SO SH ABC Nový Jičín
 
O1A0103 Amatér Komárovice KFV Roub Vítkovice 29.10. 18:15 NE SH Rožnov p.R.
 
O1A0104 FC Oskarol Orlová Jokerit Kopřivnice 27.10. 19:45 SH Orlová
 
O1A0105 G.T. Trojanovice SK Ferram Opava 26.10. 20:45 ČT SH Čeladná
 
O1A0106 1. FC Tornádo Nový Jičín FU Kopřivnice 27.10. 20:30 SH ABC Nový Jičín
 
O1A0107 SK Krmelín Beach Boys Odry 27.10. 19:00 SH Brušperk
 
 

 

2. kolo 03.11.2017

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
O1A0201 Top Dogs Nový Jičín Beach Boys Odry 03.11. 20:30 SH ABC Nový Jičín
 
O1A0202 FU Kopřivnice SK Krmelín 03.11. 18:45 SH SOUS Kopřivnice
 
O1A0203 SK Ferram Opava 1. FC Tornádo Nový Jičín 31.12. 00:00 NE přeloženo na prosinec
 
O1A0204 Jokerit Kopřivnice G.T. Trojanovice 22.12. 18:30 SH E. Z. Kopřivnice
 
O1A0205 KFV Roub Vítkovice FC Oskarol Orlová 03.11. 20:15 SH Sareza Ostrava
 
O1A0206 Hukvaldy Amatér Komárovice 05.11. 18:00 NE SH Brušperk
 
O1A0207 Edison Ostrava Dragons Nový Jičín 04.11. 20:00 SO SH VŠB Ostrava
 
 

 

3. kolo 10.11.2017

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
O1A0301 Dragons Nový Jičín Top Dogs Nový Jičín 12.11. 18:30 NE SH ABC Nový Jičín
 
O1A0302 Amatér Komárovice Edison Ostrava 12.11. 18:15 NE SH Rožnov p.R.
 
O1A0303 FC Oskarol Orlová Hukvaldy 10.11. 19:45 SH Orlová
 
O1A0304 G.T. Trojanovice KFV Roub Vítkovice 10.11. 21:00 SH Čeladná
 
O1A0305 1. FC Tornádo Nový Jičín Jokerit Kopřivnice 11.11. 19:45 SO SH ABC Nový Jičín
 
O1A0306 SK Krmelín SK Ferram Opava 10.11. 19:00 SH Brušperk
 
O1A0307 Beach Boys Odry FU Kopřivnice 11.11. 18:00 SO SH Odry
 
 

 

4. kolo 17.11.2017

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
O1A0401 Top Dogs Nový Jičín FU Kopřivnice 18.11. 19:00 SO SH ABC Nový Jičín
 
O1A0402 SK Ferram Opava Beach Boys Odry 19.11. 16:15 NE SH Slezského gymnázia Opava
 
O1A0403 Jokerit Kopřivnice SK Krmelín 18.11. 18:30 SO SH E. Z. Kopřivnice
 
O1A0404 KFV Roub Vítkovice 1. FC Tornádo Nový Jičín 17.11. 20:15 SH Sareza Ostrava
 
O1A0405 Hukvaldy G.T. Trojanovice 17.11. 19:00 SH Brušperk
 
O1A0406 Edison Ostrava FC Oskarol Orlová 18.11. 20:00 SO SH VŠB Ostrava
 
O1A0407 Dragons Nový Jičín Amatér Komárovice 18.11. 17:00 SO SH ABC Nový Jičín
 
 

 

5. kolo 24.11.2017

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
O1A0501 Amatér Komárovice Top Dogs Nový Jičín 25.11. 20:15 SO SH Rožnov p.R.
 
O1A0502 FC Oskarol Orlová Dragons Nový Jičín 24.11. 19:45 SH Orlová
 
O1A0503 G.T. Trojanovice Edison Ostrava 23.11. 20:45 ČT SH Čeladná
 
O1A0504 1. FC Tornádo Nový Jičín Hukvaldy 25.11. 20:30 SO SH ABC Nový Jičín
 
O1A0505 SK Krmelín KFV Roub Vítkovice 24.11. 19:00 SH Brušperk
 
O1A0506 Beach Boys Odry Jokerit Kopřivnice 25.11. 18:00 SO SH Odry
 
O1A0507 FU Kopřivnice SK Ferram Opava 24.11. 18:45 SH SOUS Kopřivnice
 
 

 

6. kolo 01.12.2017

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
O1A0601 Top Dogs Nový Jičín SK Ferram Opava 02.12. 20:30 SO SH ABC Nový Jičín
 
O1A0602 Jokerit Kopřivnice FU Kopřivnice 02.12. 18:30 SO SH E. Z. Kopřivnice
 
O1A0603 KFV Roub Vítkovice Beach Boys Odry 01.12. 20:15 SH Sareza Ostrava
 
O1A0604 SK Krmelín Hukvaldy 01.12. 19:00 SH Brušperk
 
O1A0605 Edison Ostrava 1. FC Tornádo Nový Jičín 02.12. 20:00 SO SH VŠB Ostrava
 
O1A0606 Dragons Nový Jičín G.T. Trojanovice 01.12. 20:30 SH ABC Nový Jičín
 
O1A0607 Amatér Komárovice FC Oskarol Orlová 03.12. 16:15 NE SH Rožnov p.R.
 
 

 

7. kolo 08.12.2017

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
O1A0701 FC Oskarol Orlová Top Dogs Nový Jičín 08.12. 19:45 SH Orlová
 
O1A0702 G.T. Trojanovice Amatér Komárovice 08.12. 21:00 SH Čeladná
 
O1A0703 1. FC Tornádo Nový Jičín Dragons Nový Jičín 09.12. 20:30 SO SH ABC Nový Jičín
 
O1A0704 SK Krmelín Edison Ostrava 08.12. 19:00 SH Brušperk
 
O1A0705 Beach Boys Odry Hukvaldy 10.12. 18:00 NE SH Odry
 
O1A0706 FU Kopřivnice KFV Roub Vítkovice 08.12. 18:45 SH SOUS Kopřivnice
 
O1A0707 SK Ferram Opava Jokerit Kopřivnice 10.12. 16:15 NE SH Slezského gymnázia Opava
 
 

 

8. kolo 15.12.2017

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
O1A0801 Top Dogs Nový Jičín Jokerit Kopřivnice 16.12. 19:00 SO SH ABC Nový Jičín
 
O1A0802 KFV Roub Vítkovice SK Ferram Opava 17.12. 17:15 NE SH Sareza Ostrava
 
O1A0803 Hukvaldy FU Kopřivnice 15.12. 19:00 SH Brušperk
 
O1A0804 Edison Ostrava Beach Boys Odry 17.12. 18:00 NE SH VŠB Ostrava
 
O1A0805 Dragons Nový Jičín SK Krmelín 16.12. 17:00 SO SH ABC Nový Jičín
 
O1A0806 Amatér Komárovice 1. FC Tornádo Nový Jičín 17.12. 20:15 NE SH Rožnov p.R.
 
O1A0807 FC Oskarol Orlová G.T. Trojanovice 15.12. 19:45 SH Orlová
 
 

 

9. kolo 05.01.2018

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
O1A0901 G.T. Trojanovice Top Dogs Nový Jičín 05.01. 21:00 SH Čeladná
 
O1A0902 1. FC Tornádo Nový Jičín FC Oskarol Orlová 05.01. 00:00  
 
O1A0903 SK Krmelín Amatér Komárovice 05.01. 19:00 SH Brušperk
 
O1A0904 Beach Boys Odry Dragons Nový Jičín 06.01. 18:00 SO SH Odry
 
O1A0905 FU Kopřivnice Edison Ostrava 05.01. 18:45 SH SOUS Kopřivnice
 
O1A0906 SK Ferram Opava Hukvaldy 07.01. 16:15 NE SH Slezského gymnázia Opava
 
O1A0907 Jokerit Kopřivnice KFV Roub Vítkovice 06.01. 18:30 SO SH E. Z. Kopřivnice
 
 

 

10. kolo 12.01.2018

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
O1A1001 Top Dogs Nový Jičín KFV Roub Vítkovice 12.01. 00:00  
 
O1A1002 Hukvaldy Jokerit Kopřivnice 12.01. 19:00 SH Brušperk
 
O1A1003 Edison Ostrava SK Ferram Opava 13.01. 20:00 SO SH VŠB Ostrava
 
O1A1004 Dragons Nový Jičín FU Kopřivnice 12.01. 00:00  
 
O1A1005 Amatér Komárovice Beach Boys Odry 14.01. 18:15 NE SH Rožnov p.R.
 
O1A1006 FC Oskarol Orlová SK Krmelín 12.01. 19:45 SH Orlová
 
O1A1007 G.T. Trojanovice 1. FC Tornádo Nový Jičín 12.01. 21:00 SH Čeladná
 
 

 

11. kolo 19.01.2018

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
O1A1101 1. FC Tornádo Nový Jičín Top Dogs Nový Jičín 19.01. 00:00  
 
O1A1102 SK Krmelín G.T. Trojanovice 19.01. 19:00 SH Brušperk
 
O1A1103 Beach Boys Odry FC Oskarol Orlová 20.01. 18:00 SO SH Odry
 
O1A1104 FU Kopřivnice Amatér Komárovice 19.01. 18:45 SH SOUS Kopřivnice
 
O1A1105 SK Ferram Opava Dragons Nový Jičín 21.01. 16:15 NE SH Slezského gymnázia Opava
 
O1A1106 Jokerit Kopřivnice Edison Ostrava 20.01. 18:30 SO SH E. Z. Kopřivnice
 
O1A1107 KFV Roub Vítkovice Hukvaldy 19.01. 20:15 SH Sareza Ostrava
 
 

 

12. kolo 26.01.2018

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
O1A1201 Hukvaldy Top Dogs Nový Jičín 26.01. 19:00 SH Brušperk
 
O1A1202 Edison Ostrava KFV Roub Vítkovice 28.01. 18:00 NE SH VŠB Ostrava
 
O1A1203 Dragons Nový Jičín Jokerit Kopřivnice 26.01. 00:00  
 
O1A1204 Amatér Komárovice SK Ferram Opava 28.01. 18:15 NE SH Rožnov p.R.
 
O1A1205 FC Oskarol Orlová FU Kopřivnice 26.01. 19:45 SH Orlová
 
O1A1206 G.T. Trojanovice Beach Boys Odry 26.01. 21:00 SH Čeladná
 
O1A1207 1. FC Tornádo Nový Jičín SK Krmelín 26.01. 00:00  
 
 

 

13. kolo 02.02.2018

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
O1A1301 Top Dogs Nový Jičín SK Krmelín 02.02. 00:00  
 
O1A1302 Beach Boys Odry 1. FC Tornádo Nový Jičín 03.02. 18:00 SO SH Odry
 
O1A1303 FU Kopřivnice G.T. Trojanovice 02.02. 18:45 SH SOUS Kopřivnice
 
O1A1304 SK Ferram Opava FC Oskarol Orlová 04.02. 16:15 NE SH Slezského gymnázia Opava
 
O1A1305 Jokerit Kopřivnice Amatér Komárovice 03.02. 18:30 SO SH E. Z. Kopřivnice
 
O1A1306 KFV Roub Vítkovice Dragons Nový Jičín 02.02. 20:15 SH Sareza Ostrava
 
O1A1307 Hukvaldy Edison Ostrava 02.02. 19:00 SH Brušperk